Únor 2016

Mezník mezilidské komunikace

29. února 2016 v 20:10 | Terry |  Příběhy na kapitoly
Víte, vždy jsem si říkala, jak mezi sebou dokáží dva úplně cizí dospělí hovořit a přitom z pohledu obyčejného člověka, vypadat jako staří známí. Vybavuji si, že mi má teta jednou na tuto mou otázku odpověděla: "Až budeš starší, pochopíš. Nic na tom není." Jen jsem nad tím potřásla hlavou.
...

Rey Star wars

28. února 2016 v 21:23 | Terry |  Cosplay
Zdravím všechny čtenáře,
v prosinci jsem byla na novém dílu Hvězdných válek a znovu jsem se ocitla tam, kde jsem byla před třemi lety a to s klackem v ruce a s dekou na zádech. Dokázala jsem se opět vrátit do momentu, který se udál velmi dávno v daleké galaxii.
Musím přiznat, že jsem měla jisté pochyby o tom, jak se s filmem popere Disney, ale naštěstí to nebylo tak strašné, jak jsem čekala. Každopádně jsem si oblíbila postavu hlavní hrdinky Rey. Pár lidí mi navrhlo, že bych mohla zkusit vyrobit její kostým, protože se její charakter podobá mému. Inu, přiznejme si, kdo by nebyl nadšený, kdyby zjistil, že se octl na Milenium Falcon a po jeho boku by byl samotný han solo a Chewie. A tak jsem se pustila do práce!

Room tour 2016

14. února 2016 v 15:10 | Terry |  fotky na téma

Dobré odpoledne,
přeji všem mým čtenářům či čtenářkám, které dnes zavítali na můj blog.
Čtrnáctý únor je dnem zamilovaných, ti nech´t si jej patřičně užijí v náručí své drahé polovičky a oslaví tak krásné časy strávené ve své společnosti. Já osobně mám k Valentýnu neutrální vztah a můžu ho letos oslavit s šálkem čaje a horou čokolády. Pokud jste na tom podobně, nesmutněte a udělejte si pohodlný klidný den, kdy nebudete řešit nic vážného.
-Výběr seriálu se mimochodem nepočítá jako vážná věc. :D

Abych se však dostala k dnešnímu hlavnímu tématu článku. Před Vánoci jsem si založila youtube účet a shlédla si pár videí od takzvaných youtuberů. Přiznávám se, že jsem se asi na tři hodiny zasekla u diy a různých tutoriálů, ale vlogy mě nikdy nijak nezaujaly, přesto, jsem se nechala inspirovat prohlídkami pokojů a rozhodla se, udělat něco podobného.

Po čtyřech letech máte možnost nahlédnout do mého království.

Založila jsem si obchod

13. února 2016 v 12:20 | Terry |  Novinky
Ano,
po dlouhé době, se opět vracím na blog. Sama vím, že sebe menší nepřítomnost na stránce způsobí velký úbytek návštěvníků a komentářů, ale bohužel mi škola začala ubírat čím dál více času a já tak neměla na vybranou. Vědomí, že příští rok maturuji mi na klidu také moc nepřidává.
Dost, ale depkaření, proto tento článek dnes nepíši.

Dlouhodobě nemohu sehnat žádnou brigádu, kromě pozic v rychlém občerstvení a fastfoodech, o které nestojím. Rozhodla jsem se, tedy pro otevření handmade krámku nebo malého obchůdku s ručně dělanými věcmi s tématikou fandomů. Přiznejme si to, těchto věcí není nikdy dost.
více v c.čl.