Září 2015

Youtube kanál založen

30. září 2015 v 17:44 | Terry |  Novinky
Ahoj,
jak už název článku okatě říká, založila jsem si svůj youtube kanál.
Nad založením jsem přemýšlela poprvé někdy před třemi lety, nicméně z toho sešlo a žádný kanál jsem neměla, tedy až do teď.
Můj hlavní problém bylo opět vymyslet nějaké jméno, které bych mohla používat trvale, třeba i v budoucnosti pro své projekty. Jak už to tak bývá nemohla jsem přijít na nic originálního, a tak jsem se zeptala bráchy, který mi asi po necelé minutě sdělil, že bych kanál mohla pojmenoval Scalliot. Když jsem to slyšela poprvé představila jsem si, nevím proč, nějaké město z dob tří mušketýrů, ale neznělo až tak špatně. Nakonec jsem si jméno Scalliot opravdu převzala a přidala k němu productions.

Zamyslím-li se nad tím, co chci s youtube dosáhnout nebo, co chci valstně přidávat, mám v hlavě ohledně toho spoustu nápadů. Chci například přidávat různá videa z conů či akcí, nějaké vlogy a návody + tedy mé projekty nebo krátké filmy.
Pokud byste mě tedy chtěli podpořit můžete komentovat nebo kliknout na subscribe. :)

SCALLIOT.PRODUCTIONS

Děkuji za přečtení článku a přeji všem příjemné odpoledne!

Já a Cosplay

26. září 2015 v 11:53 | Terry |  Cosplay
Dnešní doba je plá nových slov či výrazů, které mají různorodé významy. Vyjímku netvoří ani slovo cosplay. Jaký je, ale význam tohoto slova, co si pod tímto slovem představit?
Začnu-li od začátku, slovo cosplay se skládá z dvou zkrácených slov a to costume a play. Nemusíte být všeznalí angličtináři, abyste si domysleli, co tato slova znamenají. S cosplayem se spojuje více věcí než jen kostým a představování charakteru, který představuje váš kostým a to například všemožné akce či cony.
Osobně bych řekla, že cosplay občas pomáhá lidem, kteří se stydí na veřejnosti promlouvat s jinými lidmi, protože v tu chvíli kdy mají na sobě kostým mohou být kdokoliv nebo cokoliv a mohou se odvážit udělat věci, které by se báli v normálním životě udělat.

Já se cosplay aktivitám věnuji už něco přes rok a během toho roku se mi podařilo najít nové kamarády a potkat se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako já. Myslím si, že se člověk cítí mnohem lépe, když kolem sebe vidí stejné nadšence jako je on sám. Každopádně netvrdím, že se všichni fanoušci věnují cosplayi.
Když se vrátím zpět do 3. ročníku gymnázia, vybavuji si, jak se má kamarádka dívá na deviant art a mluví jazykem pro mě nesrozumitelným. Po chvíli mi to nedá a zeptám se jí, co znamená cosplay. Ona se usměje a začne mi popisovat vše, co ví. - Tohle by se dalo považovat jako můj začátek.

Demon Dean

12. září 2015 v 18:22 | Terry |  Cosplay
Když jsem asi po týdnu opět zavítala na svou cosplay stránku, která už je nějakou dobu na sociální síti, řekla jsem si, že by bylo asi zapotřebí udělat novou profilovou fotku.
Jelikož poslední dobou nedělám nic jiného než, že koukám na Supernatural, rozhodnutí už bylo víceméně jasné.
(Důvodů proč jsem zvolila demon verzi Deana by bylo více ne jen to, že pořád pracuji na spn projektu z léta.)

Odkaz na mou stránku: https://www.facebook.com/terry.r.cosplay
Do konce měsíce plánuji zveřejnit článek o tom, jak jsem se vlastně dostala ke Cosplay, a co to pro mě znamená.
Pokusím se to sepsat ve zkrácené formě, abych vás nemučila zdlouhavým článkem.
Užívejte si příjemný sobotní podvečer :).

Terry

Kresba|Misha Collins

10. září 2015 v 20:48 | Terry |  kresby
Zdravím všechny, kteří už relaxují nejlépe někde v teple a pohodlí domova.
Nedávno jsem dokreslila obrázek, na kterém je Misha Collins aka Castiel ze Supernatural.
Je to asi jeden z mála mých děl, které mi zabralo více než 3 dny práce.
Inu kreslit portréty a obecně lidské obličeje je náročné, ale výsledky stojí za to :).


Prismacolors | 3 dny


Tak si říkám, že bych také mohla kreslit něco jiného, než jen herce ze seriálu. :D
Pokud máte tedy nějaký zajímavý námět, nebojte se podělit-