Srpen 2015

kresba| Ruth Connell

21. srpna 2015 v 20:48 | Terry |  kresby
Ahoj,
dnes jsem si kromě práce našla čas i na kreslení. Své pastelky jsem si nechala chytře doma, a tak jsem musela kreslit propiskou, což není jen tak. Po chvilce rozmýšlení jsem si řekla, že už jsem dlouho nekreslila žádnou ženskou postavu (naposledy asi Karen Gillan minulé léto).
Nakonec jsem se rozhodla kreslit Ruth Connell, která hraje Rowenu v seriálu Supernatural.
Je to velmi milá herečka, která pochází ze Skotska a má zajímavé rysy obličeje.


|Propiska na papíře| 2,3 h
Supernatural projekt

15. srpna 2015 v 20:44 | Terry |  videa
Zdravím,
možná už jsem se tu zmínila o svém Supernatural (Lovci duchů) video projektu, který jsem se svými kamarádkami natáčela 8 dní tohoto léta. Pokud jsem se o něm nezmínila teď to napravím.

Co nás užírá zevnitř

15. srpna 2015 v 18:58 | Terry |  Mé názory a zamyšlení

Cestovat a dospívat v různých společností lidí mi ukázalo, že ne každý je uvnitř takový, jakým se zdá být navenek.
Tím ovšem netvrdím, že neexistují vyjímky.

Každý máme ten malý hlásek v hlavě, který nám pomáhá číst, občas slouží k zamyšlení, nicméně někdy nám dokáže nahlodávat mysl a ani si toho nemusíme všimnout. Žárlivost, touha a sobectví to jsou stále jedni z nějvětších problémů společnosti. Ovládají lidské pochody myšlenek jako loutkoherci své loutky.

A co se stane, když člověka posedne jeho vnitřní démon? V krajních případech se mu člověk poddá, řekne si, dělají to i ostatní proč bych nemohl já nebo proč bych to nemohl mít také, jenže z toho nakonec nic dobrého nevyplyne. Neříkám, že někdy nežárlím, když má někdo něco nového a hezkého, co já nemám, nepropadám tomu však natolik, abych si tu danou věc musela jít ihned koupit. V odlišném případě vás posedne ta část vás, kterou se snažíte pořád odhánět pryč a neustále ji skrývat někam hluboko a donutí vás říci nebo dokonce udělat věci, kterých můžete později litovat. Od té chvíle je už cokoliv, co řeknete či uděláte lehce ovlivněné.

Všeho moc škodí, jak se říká a i v tomto případě to platí. Všichni máme naše temné stránky osobnosti, každý máme své démony, kteří nám někdy nedají spát či nás děsí věcmi, které by se mohly stát, ale valná většina z nás s nimi umí bojovat.
Nenechte ať vás cokoliv změní k něčemu, co by vaše okolí jen špatně poznávalo. Řekněte si NE a vzdorujte.
Stačí mít pevnou vůli a zdravý lidský rozum k tomu, abyste si zachovali jasný pohled na věc a to za jakýchkoliv situací.
Velká rekonstrukce

10. srpna 2015 v 16:53 | Terry |  Novinky
Zdravím všechny své stálé či nové čtenáře,
dnes jsem se rozhodla k velké změně svého blogu. Důvody ani snad netřeba uvádět. Chci, aby moje stránka vypadala lépe a byla více přehledná než je teď. Zkrátka změna už byla třeba.
Nejen, že stránka dostane nový vzhled, ale změní se i pár maličkostí v článcích jako například přidání mého podpisu na konec.
Plánuji vše stihnout do konce těchto prázdnin, protože nevím, co za peklo nastane opět v září.

Přeji všem krásné pondělní odpoledne :).

Terry R.