Srpen 2013

Přáníčko k narozkám (téma Hobbit)

30. srpna 2013 v 15:02 | Terry |  moje čmáranice
Ahoj,
je tomu už sice měsíc, co jsem slavila se svou kamarádkou její narozeniny, ale až teď na blog přidávám přání, které jsem musela honem vymyslet. Nakonec mě napadl Hobbit, protože když jsme na něm spolu byly, líbil se jí. Takže najít předlohu a nejlépe všechny trpaslíky, jenže jsem měla čas asi jen 1hodinu a nestihla bych všechny nakreslit, proto jsem byla celkem ráda, když jsem našla jejich silulety. :D Kámošce se to líbilo, což mě potěšilo.
Když jde o přání vždy jsem nucená vymyslet něco originálního.. no a tak se mi to povedlo doufám ;)

Futuristický rozvrh hodin

29. srpna 2013 v 12:08 | Terry |  Rozvrhy hodin
Ahoj,
škola už se kvapem blíží a je třeba pomyslet na rozvrh hodin. Já už si vyrobila dvě varianty. Jeden rozvrh je s přírodní tématikou v zeleném nádechu a ten druhý je tento. Jelikož jsem si oblíbila i sciencefiction filmy, rozhodla jsem si vyrobit rozvrh inspirovaný budoucností. Můžete si ho také stáhnout. ;) Doufám jen v to, že ho hodiny příliš nezkazí.
-Prosím nekopírujte mou tvorbu

Avengers-strange circumstance 2.díl

27. srpna 2013 v 20:38 | Terry |  Fan Fiction
Ahoj,
na požádání Luterien jsem zrychlila své tempo a dopsala 2. kapitolu své FanFiction o Avengers. :)
Děkuji, že čtete a jsem opravdu ráda za vaše povzbudivé komentáře k příběhu. Pěkné čtení.
Mám pro vás také malé překvapení: Obrázek ke kapitole ;)

Temnota a děs ovládají kus této země. Nastane však čas, kdy přijde někdo, kdo zvíří prach,
někdo, kdo změní dosavadní dění. A poté nastanou dlouhé dny bdění.

Malé grafické odměny ke článku o elfce

26. srpna 2013 v 18:20 | Terry |  Jiné
Ahoj,
před pár dny jsem uveřejnila obrázek elfské dívky a požádala vás o pomoc. Měli jste navrhnout nějaký příběh proč se tak cítí a vytvořit její jméno.
Napsali jste mi toho opravdu hodně a každý komentář měl něco do sebe. Každopádně vybrala jsem komentář Luné a Luterien.
Elfka dostala jméno Nyérë.
Příběh:
Miesto kde žila sa zmenilo, potemnelo. Ona sa už nedokázala pozerať na to, ako sa ruky nepriateľa naťahujú nad les, v ktorom žila. Uvedomila si, že koruny stromov už nikdy nebudú rovnako zelené, ako boli kedysi, a že nebude môcť sledovať hviezdy žiariace na jasnej nočnej oblohe, pretože jej v tom bude brániť hmla, vznášajúca sa nad lesom. Vždy sa bála, že svet, ktorý mala rada, zahalí temnota. Dúfala, že ak sa to naozaj stane, ona bude ďaleko a nebude to musieť sledovať. Avšak keď sa teraz obzrela naokolo videla, ako všetko čo poznala upadalo do temnoty. Nemohla s tým nič urobiť, a tak jej zostali len slzy.
Pro každou z nich jsem tedy vytvořila malý dáreček :).
* pro Luterien sem přidávám fotku Plešivce, podle kterého jsem nakreslila toto. ;) Srdíčko je vytvořeno přírodou.

Plešivec

25. srpna 2013 v 10:44 | Terry |  moje čmáranice
Ahoj,
včera bylo pěkně a tak jsem se rozhodla splnit si své přání pro tyto prázdniny: Namalovat na plátno Plešivec, jak ho vidíme z chaty. Teď mohu říci, že mám hotovo a jsem za to ráda :D. Nebylo to až tak těžké, jak jsem předpokládala. Stála jsem u stojanu dohromady 2 hodiny, ale i když je to malý obrázek dal mi zabrat. Teď si jen mohu vybrat místo v pokoji kam si ho pověsím.
* To srdíčko tam ve skutečnosti opravdu je. Vytvořili ho rozdrcené kameny a teď to působí kouzelně. :)
výsledek v celém článku ;)

Smutná elfka beze jména

22. srpna 2013 v 21:11 | Terry |  malby
Dnešek jsem strávila v přírodě mezi kulturními památkami. Navštívila jsem Zvíkov s Orlíkem. Na Zvíkově jsem byla, sice už před 2 roky, ale opět jsem tam našla zajímavé věci, kterých jsem si předtím nevšimla. Například jsem se v Enigmě dočetla o znacích na věži Markomance. Sama jsem znaky luštila. Říká se, že ten kdo je vyluští všechny dostane se k pokladu, který je na Zvíkově ukryt. Mně znaky připomínají runy, ale nevím o jaký druh by se mohlo jednat. Zkusím se ještě prohrabat internetem a pokusím se na to přijít ;)
Po dnešním výletu jsem byla unavená a už jsem neměla náladu vyrazit si podle plánu do přírody se stojanem a plátnem. Zvolila jsem si alternativu. Papír a tempery, které vypadají na hotovém obrázku jako vodovky.
Na obrázku je elfka, která pláče. Nemá jméno, proto vám dávám volnou působnost. :) Můžete vymyslet i nějaký krátký příběh, proč je smutná. Za každý nápad budu ráda a ten nejnápaditější ocením drobnou grafickou odměnou ;)

Rozvrh hodin na rok 2013/14

21. srpna 2013 v 20:33 | Terry |  Rozvrhy hodin
Ahoj,
dneska jsem nemohla nijak pokročit v úpravách blogu, protože jsem musela celý den štípat dřevo. No jo, pomáhat babičce se musí. Také jsem si pěkně odřela koleno při pádu z klády, tak doufám, že bude v pohodě.
Jinak už jsem si vyrobila nový rozvrh hodin. Každý rok si ho dělám, a tak se držím své tradice :D. Tentokrát jsem si vyrobila rozvrh s přírodní tématikou v zelené barvě, aby se mi hodil do pokoje.
Dále své sestřence vyrábím jeden s jendorožcem a pegasem. Pro sebe si udělám ještě jeden, který bude mít takový futuristický nádech a ten budu mít ve skřínce ve škole.
Tento rozvrh vám sem dávám volně ke stažení. Můžete ho používat, ale nekopírujte ho. :) Děkuju

Avengers-strange circumstance 1. díl

20. srpna 2013 v 21:49 | Terry |  Fan Fiction
Ahoj,
včera jsem dopsala první kapitolu svého příběhu o Avengers. Můj příběh navazuje na konec filmového zpracování. Ano, opět se bude jednat o FF. Tato bude dělená minimálně na 3 kapitoly, přičemž každá z nich bude mít přes 1000 slov. Poslední dobou jsem si oblíbila psaní příběhů či povídek. A jelikož jsem z mobilu první kapitolu přepisovala asi 2,5 hodiny, musela jsem ji sem, už dneska dát.
Pokud máte zájem, určitě si přečtěte. :) Budu jen ráda.

Temnota a děs ovládají kus této země. Nastane však čas, kdy přijde někdo, kdo zvíří prach, někdo, kdo změní dosavadní dění. A poté nastanou dlouhé dny bdění.
....

Natasha Romanoff

18. srpna 2013 v 20:16 | Terry |  kresby
Dnes odjela domů má kamarádka, se kterou jsem na naší chatě strávila ten nejhezčí týden a půl prázdnin. Musím uznat, že jsem si rychle zvykla na její přítomnost, protože se mi teď zdá naše chata opuštěná. Uvidím jí opět za týden, kdy spolu půjdeme ven nebo si naplánujeme nějakou zajímavou akci.
Včera jsme se spolu koukaly na Men in black 3 a u toho se celkem nasmály. Nicméně jsem si vzala k ruce papír a tužku a začala přemýšlet nad tím, co nakreslím. Zvolila jsem si Natash Romanoff z Avengers. S kamarádkou obdivujeme její rudé vlasy. Natasha alias Černá vdova hrála například v Iron Manovi 2 a v Avengers, ale tam si vlasy nechala zkrátit.
Jakmile tedy kamarádka (Lucka) zjistila, že něco tvořím začala mě popohánět ať jí řeknu, co nebo koho kreslím. Samozřejmě, že na to po chvíli přišla sama. Poté mě podporovala až do dneška, kdy jsem obrázek dodělala. Byla jsem nadšená z jejího výrazu, když porovnávala originál s mou kresbou :D. Dobře, musím přiznat, že jsem si obrázek oblíbila a až přijedu domů, nejspíš si ho pověsím někam na zeď ;) .

Povídky rozcestník

17. srpna 2013 v 16:40 | Terry© |  Povídky