Červenec 2013

Hobbit v Německu

30. července 2013 v 18:27 | Terry |  Novinky
Ahoj,
dneska jsem dopoledne vyjela na nákup do Německa. S tetou jsme prošli několik obchodů a mezi nimi byl i Kaufland.
Teta si vybírala nějaké jogurty a já se vydala do svého oblíbeného oddělení- papírnictví. Dívala jsem se po regálech a hledala
blok na kreslení. Když jsem se podívala nahoru uviděla jsem tři plné regály věcí s tématikou Hobbita!
Byly tam bloky všeho typu a také desky. Já jsem si nekoupila sice nic, ale překvapilo mě to, protože u nás jsem tohle ještě neviděla. :)
.


Nehty inspirované Lokim

29. července 2013 v 17:30 | Terry |  Nehty
Ahoj,
mám tu pro vás po dlouhé době návod, jak si udělat nehty. Teď si krátím čas koukáním na různé filmy hlavně těmi, které se týkají Avengers. Na Hobita jsem nezanevřela .. nebojte :D
celý návod v c.čl.

Během 30minut může být člověk čímkoli

29. července 2013 v 15:05 | Terry |  Jiné
Ahoj,
dneska jsem neměla nijak nic extra v plánu a tak jsem brouzdala po netu a vybírala si nějaký film. Včera jsem s bráchou koukala na Iron mana, který ho zaujal. Dneska jsem s ním tak diskutovala a on mi řekl: že bych nedokázala udělat pohled jako v helmě Iron mana. Já, jelikož velmi nerada přiznávám fakt, že něco nedokážu, jsem na internetu našla návod, jak něco takového udělat. (tu) A začla jsem tedy tvořit.
Svou práci jsem dokončila asi za 30minut. Když nad tím tak zauvažuji, člověk se může během 30 minut s pomocí photoshopu proměnit takřka v cokoliv/kohokoliv. :D
Dneska ještě plánuji jít do bazénu a co máte v plánu vy?

Tajný deník Saurona

28. července 2013 v 11:00 | Terry |  Tajné deníky
Ahoj,
mám tu pro vás druhý deník. Tentokrát je to deník Saurona. Ano, i nepřítel si psal svůj deník. Já jsem se u něj hodně nasmála stejně tak, jako u toho předchozího. :)
c.čl.

Tajný deník prstenového přízraku č5

27. července 2013 v 21:57 | Terry |  Tajné deníky
Ahoj,
dnešek máme již skoro za sebou a čeká nás další den. Večer brouzdám po netu a čtu různé články nebo fan fiction příběhy.
Dneska jsem narazila na dva vtipné deníky z Pána prstenů. S bráchou nás to velmi rozesmálo a já se o to s vámi prostě musím podělit :D
celý.článek

How to not rule the world in 5 steps

27. července 2013 v 13:45 | Terry |  Fan Fiction
Ahoj,
celé dny jen tak posedávám a kreslím si do blogu, protože do bazénu nemohu kvůli mému kašli.
Kdyby existoval v hmotné podobě asi bych ho nejraději zakopala do země. :D
Předevčírem jsem našla ve svém mobilu jeden příběh, který jsem napsala v Itálii. V té době jsem poprvé viděla Avengers a Thora. Celkem mě tyto filmy zaujaly a tak jsem napsala pokračování k Thorovi. Originální pokračování bude sice až v listopadu, ale proč si ten čas nezkrátit psaním vlastního pokračování.
Varuji tedy ty, kteří se bojí dlouhých článků, aby nebyli zaskočeni. Přeji hezké počtení během tohoto horkého dne.
;)
celý článek

Když s člověk užívá

26. července 2013 v 19:33 | Terry |  Novinky
Ahoj,
jak si užíváte prázdniny? V pondělí jsem byla s kamarádkou na zmrzlinovém poháru a později v úterý na palačince s ovocem.
Jelikož bylo pěkně, šly jsme do bazénu. Bohužel mě také v úterý začalo bolet v krku a začala jsem mít kašel.
Teď si říkám no super :D, protože v létě ve 30°C pít čaj, to zní opravdu divně. Nejsem z toho ani trochu nadšená, jak jste už asi uhodli, ale s tím nic neudělám. Musím tedy jíst pastilky pít čaje a mám i nějaké kapky, takže se na pár dní vzdávám bazénu i zmrzliny.
Doufám, že to nebude trvat dlouho.

Itálie 2013 1/3

25. července 2013 v 18:19 | Terry |  fotky na téma
Ahoj,
rozhodla jsem se napsat článek ohledně své dovolené v Itálii. Celé dva týdny u moře, o kterých by se dalo napsat hodně pěkného, ale také ošklivého. Musím uznat, že jsem se na dovolené chovala tak trochu jako japonský turista :D, takže mám spousty fotek a o ty spousty se teď s vámi podělím :)
Pokud tedy chcete vědět něco víc, rozklikněte si celý článek.

Dlouho očekávaný návrat

22. července 2013 v 11:19 | Terry |  Novinky

Ahoj,
tak jsem konečně zpátky.
Domů jsem přijela včera kolem sedmé hodiny a byla jsem opravdu ráda, že po dlouhé době vidím svůj pokoj a svou postel. Samozřejmě sem napíšu jaké to tam bylo a přidám spoustu fotek, ale asi až zítra nebo později dnes, protože jsem pořád unavená z cest. Trochu jsem se obávala počasí, protože mi chodily zprávy, že tu není moc pěkně, ale tyto obavy se rozplynuly. :)
Jsem moc ráda, že jste chodili na můj blog i když jsem tu zrovna nebyla a komentovali aktivně články. Chtěla jsem sem přidat nějaký během dovolené, ale zjistila jsem, že v Itálii jsou nějaké špatné wif,i na které se nemůžete připojit aniž by to po vás chtělo váš telefon a pin. Na blog jsem se dostala jen 2x a to jen na krátkou dobu a byla jsem překvapená, že sm někdo chodí. Když jsem, ale chtěla jít na některý z blogů, nechtělo se mi to načíst. To mě zklamalo, ale dneska si to vynahradím a kouknu se na ně a pokusím se přečíst všechny články :). Na což se opravdu moc těším.
Když jsem procházela svůj blog objevila jsem i cenu za bleskovku, která mě potěšila a na kterou jsem zároveň úplně zapomněla. :D
Zítra tedy přidám články s obrázky a postřehy z dovolené :))
Užívejte si, pokud možno, sluníčka a volna :)!

Book To Draw- Loki

20. července 2013 v 18:55 | Terry |  Book to Draw
Ahoj,
je tu 4. obrázek do tohoto projektu. Přes PP a Hobita jsem zbloudila k Avengers. Většinou se mi líbí záporné postavy než ty kladné i když nevím proč. Jsou prostě něčím zajímavé. Z Avengers jsem si oblíbila Lokiho, což je Thorův bratr.
Herec ve filmu dělá dobré obličeje a svou roli hraje dobře, tak proč ho nezveřejnit v kreslené podobě? :)